Even een kleine update van Milan. Milan is namelijk nog steeds snotverkouden en nu moeten we 7 oktober terug op controle bij de kinderarts. Hij heeft donderdag zijn inentingen gehad en hij had er 's avonds een beetje last van, maar gelukkig niet veel. Nu gisteren wist ik even niet meer wat te doen. Gisteren ochtend weigerde hij te drinken. Ik hem maar in bed gelegd, wat ik dacht dat hij geen honger had. Om 08.45 werd hij wakker en mopperde wat. Dus ik de fles klaar maken en dronk jij 20ml en toen wilde hij weer niks meer! Hij krijsde het uit. Hij is toen even wakker geweest (gewoon vrolijk) en na een half uur weer op bed gelegd want hij was moe. Om 11.30 werd hij weer wakker, dus ik de fles gemaakt want hij MOEST nu toch wel honger hebben??? Nou niet dus.... Meneer krijsde alles bij elkaar. Ik maar de HAP gebeld en een hoop vragen beantwoord. Maar Milan was weer getroost in de tussen tijd en zat weer volop te lachen tegen mij vanuit zijn wipstoel. Dus ze vroeg maakt hij een zieke indruk? Nee dus... Heeft hij koorst? Nee Heeft hij een plas uier gehad? Ja... Nou er kwam dus niks uit. Ik moest het maar aankijken, want het kon met de spuitjes te maken hebben. Nou 's avonds begon hij al beter te drinken, gelukkig maar.
Nu het volgende waar ik hopeloze van wordt...
Milan is nu 4,5 maand oud en ik moet er nog iedere nacht een stuk of 6 x uit. 1x voor de fles van 4.00 en de rest om zijn speentje terug in zin mond te doen... Pfff ik ben op!! Ik werk ook gewoon weer en ik voel gewoon dat ik dit niet lang meer ga trekken. Nu hoor ik al moeders zeggen dat ieder kind het op zijn eigen tempo doet en dat ze rond de 6 maanden wel door gaan slapen, maar daar heb ik nu echt geen boodschap aan. Ik weet dat namelijk ook wel, maar hoe doen mensen dat nou? Ik zal vast niet de enige zijn. Maar ik functioneer niet meer zo goed overdag. Ik ben soms in en in moe..
Verder is Milan een heerlijk ventje en hou ik onwijs veel van hem hoor Hihi! Hij is super vrolijk en brabbeld de hele dag echt zooooo schattig :-)
Hij krijgt ne een weekje een fruit hapje en hij lijkt het lekker te gaan vinden haha. Ik ben zo trots op hem.
Daantje doet voortaan ook zo vreselijk lief tegen hem en ze vraagt totaal geen negatieve aandacht meer. Ze is super lief. Ik zorg ervoor dat ik iedere dag iets leuks ga doen met haar.. Zoals naar de eendjes gaan om ze te voeren. Daar geniet ze volop van.
Nou lieve mensen dit was het zo wel Hihi.
Ohja ik geef 's avond al rijstebloem in zijn fles.. Ook dat werkt niet :-)
reacties (0)